logo

Unifone tarify

O virtuálním operátorovi Unifone

Unifone je virtuální operátor, který nabízí jak výhodné VoIP volání, tak také volání pomocí mobilního telefonu. Nabízí zákazníkům výhodné tarify, které může využít kdokoliv. Unifone nabízí unikátní služby, zákazníci si mohou dobít kredit nebo zaplatit fakturu prostřednictvím internetu. Tarify jsou v nabídce virtuálního operátora Unifone ve dvou cenových kategoriích s různými cenami za produkt.

VoIP volání, které Unifone nabízí, je volání prostřednictvím internetu z počítače, chytrého telefonu nebo z tabletu. Virtuální operátor Unifone je přístupný pro každého. Zákazníci si mohou pořídit tarif, na němž výhodně zkombinují VoIP volání a volání prostřednictvím mobilního telefonu. Unifone je globální virtuální operátor, který patří společnosti HANZA CARD, v.o.s. Zákazníci Unifone mohou řešit všechny své potřeby prostřednictvím internetové samoobsluhy.

Pokud máte zájem o služby operátora Unifone, nyní si můžete zjistit, jaké tarify nabízí. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Unifone nabízí dva typy tarifů v odlišných cenových kategoriích. Levnější z nich stojí 350 Kč a jedná se o základní tarif pro každého, kdo chce využívat levné volání a SMS v síti Unifone. Zákazníci získávají 100 MB internetu a Unifone nabízí výhodnou tarifikaci po vteřinách. S dražším tarifem za 750 Kč získávají zákazníci veškeré volání i SMS zdarma. Tarif je omezen pouze daty, která nesmějí překročit 2000 MB.

Přehled tarifů virtuálního operátora Unifone

  • Mobilní tarif UNI
  • Mobilní neomezený tarif
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!