VietCall logo

VietCall tarify

O virtuálním operátorovi VietCall

Virtuální operátor VietCall se zaměřuje na volání do ciziny, speciálně do Vietnamu. Nabízí proto své služby především vietnamské komunitě v České republice. Stránky operátora jsou proto přístupné nejen v češtině, ale také ve vietnamském jazyce. Operátor VietCall funguje v síti operátora Vodafone prostřednictvím firmy DH Telecom. Jeho sesterským operátorem je OpenCall, který se zaměřuje na volání do dalších zahraničních zemí.

VietCall nabízí předplacené SIM karty, na které si klienti dobíjejí kredit. Dobíjení je možné přes různé terminály v trafikách, potravinových prodejnách, na pobočkách České pošty a na řadě dalších míst.

Pokud voláte často do Číny či do Vietnamu, levnějšího operátora na tyto hovory rozhodně nenajdete. VietCall je často užívaným operátorem mezi členy vietnamské komunity, jeho služby však využívá i řada Čechů. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

VietCall láká klienty především na levné volání do Vietnamu a do Číny. Ceny virtuálního operátora jsou však poměrně výhodné i bez ohledu na toto zvýhodnění. Operátor nabízí tři tarify, z nichž jeden je zdarma, za druhý si klienti připlatí 50 Kč měsíčně a třetí má cenu 150 Kč měsíčně. Dva levnější tarify mají volání v ČR za 2,50 Kč do všech sítí, nejdražší tarif nabízí volání po ČR za 1,60 Kč. Volání do Vietnamu a Číny do cizích sítí je u nejlevnějšího tarifu za 2,50 Kč za minutu, u středního stojí 1,90 Kč a nejlevnější nabízí volání dokonce jen za 1,60 za minutu.

Přehled tarifů virtuálního operátora VietCall

  • VietCall 0
  • VietCall 50
  • VietCall 150
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!