Voocall logo

Voocall tarify

O virtuálním operátorovi Voocall

Voocall se v minulosti zaměřoval především na VoIP volání prostřednictvím internetu. Patří k nejoblíbenějším operátorům, kteří nabízejí tuto službu. V roce 2013 začal Voocall nabízet také klasické mobilní volání prostřednictvím sítě operátora T-Mobile.

Pokud se rozhodnete objednat si SIM kartu od Voocall, SIM karta je zdarma, pokud se rozhodnete využít předplacenou kartu Voocall. Poštovné vyjde na 45 Kč, což není vysoká cena. V případě, že si objednáte paušální tarif Voocall, zaplatíte za SIM kartu 100 Kč a 78 Kč stojí poštovné. Pokud si necháte přenést své číslo na předplacenou kartu, zaplatíte za převod 300 Kč, u tarifů je přenos k operátorovi zdarma. V obou případech se však platí za přenos čísla od Voocall k jinému operátorovi. Tarifikace je u operátora 1+1.

Voocall je poměrně oblíbeným virtuálním operátorem, který si již na tuzemském trhu získal celou řadu zákazníků. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Voocall nabízí jak předplacenou SIM kartu, tak také měsíční paušální tarify. Voocall si účtuje skryté poplatky za předplacenou kartu, například klienti, kteří neutratí minimálně 200 Kč za dva měsíce, platí poplatek 30 Kč. Voocall nabízí šest typů tarifů s paušálem, nejlevnější stojí 99 Kč a zákazník získává 60 volných minut a výhodné ceny volání. Za cenu 249 Kč už může získat k 60 minutám také 300 MB internetu. Za 499 Kč mohou zákazníci získat neomezené volání a SMS do všech sítí, za 669 dostanou k neomezenému tarifu i 1500 MB dat.

Přehled tarifů virtuálního operátora Voocall

  • Minimus
  • Minimus Plus
  • Medius
  • Medius Plus
  • Maximus
  • Maximus Plus
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!