WIA mobil logo

WIA mobil tarify

O virtuálním operátorovi WIA mobil

WIA mobil patří mezi virtuální operátory, které začaly provozovat telekomunikační společnosti. V tomto případě se jedná o pražskou společnost WIA. Zájemci o služby operátora WIA mobil si mohou objednat předplacenou kartu na internetu za cenu 200 Kč, získávají však automaticky také nabitý kredit v této hodnotě.

Služby společnosti jsou výhodné především pro stávající zákazníky, kteří využívají jiné produkty firmy. Přenos čísla od stávajícího operátora mají tito klienti zdarma a neplatí žádný měsíční paušál. Pokud však jiné služby nevyužíváte, zaplatíte za přenos karty 270 Kč a měsíční poplatek 39 Kč. Tarifikace je u operátora WIA mobil výhodná 60+1.

WIA mobil patří díky výhodným cenám volání k oblíbeným operátorům, jejichž služby využívá řada klientů. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Zákazníci, kteří využívají předplacenou kartu od WIA mobil, získávají poměrně výhodné ceny volání. Nejvýhodnější je nabídka pro stávající zákazníky, kteří neplatí žádný měsíční poplatek, ostatní musí uhradit 39 Kč každý měsíc. Minuta volání do sítí jiných operátorů vyjde zákazníka na 1,80 Kč, ve vlastní síti volají pouze za 1 Kč. SMS stojí 1,50 Kč do všech sítí. 25 MB internetu na den stojí 30 Kč, 150 MB na měsíc vyjde zákazníky na 120 Kč. Tarif WIA mobil nabízí levné volání a někteří zákazníci jej upřednostňují před ostatními tarify, které jsou na trhu k dostání, právě díky jeho výhodným cenám.

Přehled tarifů virtuálního operátora WIA mobil

  • WIA mobil tarif
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!