Žlutá simka logo

Žlutá simka tarify

O virtuálním operátorovi Žlutá simka

Žlutá simka je virtuální operátor, kterého provozuje společnost TVNET. Jedná se o poskytovatele telekomunikačních služeb, jako je internet a televize. Žlutá simka působí v síti operátora Vodafone, zprostředkovaně přes společnost Quadruple, která jí poskytuje technické zázemí. Pokrytí signálem je kvalitní po celé České republice.

SIM kartu si mohou zájemci objednat bez obav z vysokých poplatků, její aktivace je zcela zdarma. Všechny tarify virtuálního operátora jsou bez závazku a výpovědní lhůta je pouze dva měsíce. Zákazníci si mohou pořídit výhodné rodinné tarify a získat více SIM karet v rámci jedné smlouvy, což ocení pro přehlednost jejich vyúčtování.

Pokud se rozhodnete využít služeb virtuálního operátora Žlutá simka, můžete se těšit na zajímavé ceny za volání a SMS. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku – na našem srovnávači můžete zjistit, jaké služby operátora jsou pro Vás nejvýhodnější. Na našich stránkách můžete jednoduše porovnat nabídku operátora také s dalšími tarify všech operátorů, kteří působí v České republice. Srovnáváme všechny nabídky včetně veškerých slev a bonusů, které můžete získat.

O mobilních tarifech na WAOO.cz - srovnejte si tarify

Žlutá simka nabízí svým zákazníkům šest typů tarifů. Nejlevnější z nich stojí 99 Kč měsíčně a jeho uživatelé získají 60 volných minut. Zajímavé jsou například tarify pro rodinu, kde za 499 Kč mohou zájemci získat až šest SIM karet. Nabízí se také firemní tarif pro společnosti, v němž je možné získat až 15 SIM karet pro své zaměstnance. Tarif stojí 1499 Kč a uživatelé SIM karet se dělí o 1200 volných minut a 400 SMS.

Přehled tarifů virtuálního operátora Žlutá simka

  • Q60
  • Q150
  • Q100+
  • Rodina
  • Rodina+
  • Firma
Vyberte operátora Vyberte
Všichni operátoři Mobilní operátoři
Virtuální operátoři
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Vyberte
Zvolit
Zde můžete
vyhledat ten
nejlepší tarif
pro Vás
Zvolte si Vámi preferované
minuty, SMS a data
Šipka - 3 kroky
Vyberte si ze seznamu
vhodných produktů
Šipka - 3 kroky
Užívejte si nového tarifu,
za který platíte méně!